Zostaw swój numer, 
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Wyślij
Wyślij
Twój numer został wysłany — dziękujemy!
Proszę wpisać numer telefonu!

Zostaw swój numer, 
porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Wyślij
Wyślij
Twój numer został wysłany — dziękujemy!
Proszę wpisać numer telefonu!

Przyjemny zapach burzy po usłudze i pewność, że wszystkie drobnoustroje zostały zabite, to właśnie daje nam ozonowanie pomieszczeń.

 

Oczyścić ozonem warto pomieszczenia, gdy właśnie wykonaliśmy remont, bądź na co dzień przebywa w nim dużo ludzi. 

Usługa ta jest szczególnie zalecana dla naszych klientów, którzy mają dzieci lub są alergikami. 

 

Prace przy ozonowaniu trwają od jednej do trzech godzin. Więcej o ozonowaniu dowiesz się z tego artykułu.

50 razy silniejsza dezynfekcja od chloru - ozonowanie.

kontakt@pranieposejdona.pl

+48 737 773 074

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

Pobierz ebook za darmo

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Przy codziennym użytkowaniu kanapy ciężko uniknąć zabrudzeń po łapkach naszego pupila, który cały czas chcę być blisko nas, bądź dzieci, które posiłek poza narożnikiem uważają za mniej apetyczny. Wiemy z jakimi problemami się borykasz i znamy rozwiązania na nie! 

Po naszym praniu

twoje meble będą znowu lśnić!

Pranie czy ozonowanie

Konkurencyjne ceny, zawsze ta sama jakość.

Atrament, balsam do ciała, barwnik spożywczy, bejca, błoto, cacao, cola, czekolada, drink, dżem, farba (na bazie wody), farba olejna, guma do żucia, jajka, jedzenie dla niemowląt, kawa/herbata, kawa bezkofeinowa, kał, ketchup, klej, koktail, krem kosmetyczny, krew, lakier do paznokci, leki, lody, marker, masło, miód, mleko, mocz, musztarda, oliwa z oliwek, olej silnikowy, pasta do butów, piwo, pleść, pot, make-up, rdza, sadza, smoła/asfalt. smar, sok owocowy, sos, szminka, syrop na kaszel, tłuste jedzenie, trawa, tusz, wino, wosk, wymiociny. 

 

Bywają takie sytuacje, że nawet najsilniejsze środki chemiczne nie wywabią plamy, dzieje się tak gdy substancja na materiale zmieni właściwości fizyczne materiału.

 

Boisz się, że plama nie zejdzie? Te plamy znikną!

Jest to niewyobrażalne! Podobnie jest z Twoim łóżkiem - warto cyklicznie je czyścić dla zachowania higieny, porozmawiaj z naszym specjalistą a podpowie Ci jak często w Twoim przypadku materiał na łóżku wymaga czyszczenia.

Wyobrażasz sobie codziennie używać jednej koszulki bez prania?

Dezynfekcja przyda Ci się szczególnie w sytuacji zasikania materiału przez człowieka lub zwierzaka, ale również, gdy często używasz mebla i chcesz pozbyć się zarazków z jego powierzchni i wnętrza. Wyobrażasz sobie używać jednej koszulki codziennie bez prania?

Za darmo zdezynfekujemy Twoją tapicerkę meblową!

 

Używamy sprawdzonej chemii oraz wiemy jakich ilości trzeba użyć, aby pranie było skuteczne i bezpieczne. Zabezpieczamy podłogę, aby po naszej pracy został taki sam porządek jaki zastaliśmy przychodząc do Państwa. Nie ma mowy o bałaganie! 

Podczas naszej pracy Twoje mieszkanie i rodzina są w pełnym bezpieczeństwie!

Używamy sprzętu, którego siła ssąca jest odpowiednia do wyssania brudu z wnętrza mebla. Działamy chemicznie i fizycznie na materiał po to, aby wytrącić z niego cały brud. 

100% skuteczności w usuwaniu

codziennych zabrudzeń!

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

pranie tapicerki meblowej Olsztyn

02 maja 2022

Współpracujemy

Z nami możesz czuć się bezpiecznie, jesteśmy ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków!

28 czerwca 2022
Przedmioty pokryte tapicerką tj. fotele samochodowe lub kanapa są w użytku prawie każdego dnia. Najczęściej kojarzą nam się z relaksem ale czasami też pośpiechem. Wypita
07 marca 2022
Jakiego środka użyć? Browning Treatment & Coffee Stain Remover Jak usunąć żółte i brązowe plamy powstałe przez różnego rodzaju zalania na materacu? Bawełna jest częstym
04 marca 2022
Plamy są różnymi zanieczyszczeniami, najczęściej są one spowodowane jedzeniem, innymi substancjami organicznymi, markerami... takie plamy da się usunąć o ile nie doszło do zmiany właściwości
17 lutego 2022
Jakiego środka użyć? All Fiber Textile Rinse Klienci często nie tylko chcą, aby ich dywan był czysty, ale żeby również był delikatny w dotyku po
12 lutego 2022
O świetle UV Jak może nam pomóc światło UV podczas czyszczenia tapicerki, wykładzin i dywanów? Promieniowanie UV ma właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze - zabija wszelkiej maści

Podane ceny są cenami brutto

 

Zlecenia czyszczenia tapicerki przyjmujemy od 100zł, ozonujemy natomiast od kwoty 200zł, jeżeli nie wykorzystałeś budżetu, dobierz coś więcej!

 

Wypożyczalnia

Usuwanie mszystego materiału

Ozonowanie pomieszczeń

Suszenie

Uzupełnienia

Ozonowanie

Dezynfekcja - świeży zapach

Tu dowiesz się ile kosztuje pranie, wypożyczenie sprzętu i uzupełnienia

Czyszczenie wykładzin, dywanów i rolet

kliknij w interesującą Cię usługę, aby poznać szczegóły

Wypożyczalnia

Pranie tapicerki meblowej

Pranie materacy

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Ozonowanie

Dezynfekcja

Suszenie

Nasze usługi

(kliknij w napis rezerwacja, aby zarezerwować termin online)

rezerwacja czyszczenia

+48 737 773 074

(kliknij w napis rezerwacja, aby zarezerwować termin online)

rezerwacja

+48 737 773 074

Aleksandra Rybińska
Specjalista ds. czyszczenia z Olsztyna

⭐5.0 - Według 112 opinii Google!

Skontaktuj się z Olą jeżeli potrzebujesz wyprania tapicerek, wykładzin, dywanów i ozonowania na terenie Olsztyna i okolic. Ola pomoże Ci również w dobraniu sprzętu i chemii do samodzielnego prania!

 

Pomogę rozwiązać Ci problem od A do Z, poniżej możesz zarezerwować termin na czyszczenie, ozonowanie lub wynajem sprzętu po przez formularz lub kontakt telefoniczny.

Telefon: +48 737 773 074

 

Email: olsztyn@pranieposejdona.pl

 

Godziny otwarcia: od 7:00 do 21:00 codziennie

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 737 773 074