+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Cześć! Nazywam się Tomek Rybiński, a Pranie Posejdona to działalność, która wzrasta pod moim okiem od jej powstania. Nasza pomoc dla klientów bazuje na kilku filarach są nimi - bezpieczeństwo, słowność i wysoka jakość usług. Na tym opieramy wartość naszej firmy, a w zamian z roku na rok odwdzięczacie nam się coraz większą liczbą zleceń, za co jestem wdzięczny każdego dnia! Zaczynałem od wykonywania usług na terenie Olsztyna teraz pomagamy wam z zabrudzeniami już w pięciu miastach w Polsce.

Cześć! Nazywam się Tomek Rybiński, a Pranie Posejdona to działalność, która wzrasta pod moim okiem od jej powstania. Nasza pomoc dla klientów bazuje na kilku filarach są nimi - bezpieczeństwo, słowność i wysoka jakość usług. Na tym opieramy wartość naszej firmy, a w zamian z roku na rok odwdzięczacie nam się coraz większą liczbą zleceń, za co jestem wdzięczny każdego dnia! Zaczynałem od wykonywania usług na terenie Olsztyna teraz pomagamy wam z zabrudzeniami już w kilku miastach w Polsce.

Osoby zarządzające 💧

Aleksandra Rybińska

Menadżerka

Tomasz Rybiński

Właściciel

Osoby zarządzające 💧

Aleksandra Rybińska

Menadżerka

Tomasz Rybiński

Właściciel

Nadrzędnym celem jest satysfakcja naszego klienta z usługi , dlatego używamy sprzętu i chemii renomowanych marek takich jak santoemma, kärcher, milwaukee, kwazar, chemspec. Odwdzięczyliście nam się pozytywnymi opiniami, których mamy już ponad 200, a ich średnia to 5/5 gwiazdek! Przez co jesteśmy jedną z lepiej ocenianych firm na terenie Warmii i Mazur.

Nadrzędnym celem jest satysfakcja naszego klienta z usługi , dlatego używamy sprzętu i chemii renomowanych marek takich jak santoemma, kärcher, milwaukee, kwazar, chemspec oraz innych producentów. Odwdzięczyliście nam się pozytywnymi opiniami, których mamy już ponad 200, a ich średnia to 5/5 gwiazdek! Przez co jesteśmy jedną z lepiej ocenianych firm na terenie Warmii i Mazur.

Trochę informacji o nas

Trochę informacji o nas

Z nami możesz czuć się bezpiecznie, jesteśmy ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków!

Pracujemy na produktach

Rzuć okiem na nasze realizacje

Naszą skuteczność poznali

Opinie naszych klientów

"Profesjonalny dobór odpowiedniej chemii, dyspozycyjność i najważniejsze świetna jakość! Dzięki odpowiedniej wiedzy i doborze środków czyszczących udało się usunąć trudne plamy i przykry zapach z tapicerek. Bardzo polecam!!"

 

Aleksandra Szpakowska

"Zaczynając od pierwszego kontaktu, po wykonaną usługę czyszczenia kanapy, wszystko oceniam bardzo dobrze. Bezproblemowe i szybkie ustalenie dogodnego terminu, sprawnie i profesjonalnie, bez pozostawienia bałaganu, wykonana usługa, dodatkowo miła atmosfera. Polecam :)"

 

Kasia Pańczyszyn

"Zadzwoniłam i tego samego dnia Pan przyjechal na czym bardzo mi zależało. Kanapa rogówka wyczyszczona bardzo dokładnie. Plama po siku kota usunięta i caly nieprzyjemny zapach również . Polecam firmę."

 

Małgorzata Polito