+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Telefon: +48 799 770 878

 

Email: olsztyn@pranieposejdona.pl

 

Godziny otwarcia: od 7:00 do 21:00 codziennie

Skontaktuj się z Tomkiem jeżeli potrzebujesz wyprania tapicerek, wykładzin i dywanów na terenie Olsztyna i okolic. Tomek pomoże Ci również w dobraniu sprzętu i chemii do samodzielnego prania!

 

Pomogę rozwiązać Ci problem od A do Z, niezależnie czy chcesz, abym wyczyścił twoje meble czy też wypożyczył sprzęt!

Tomasz Rybiński

Specjalista ds. czyszczenia

+48 799 770 878

rezerwacja czyszczenia

(kliknij w napis rezerwacja, aby zarezerwować termin online)

+48 799 770 878

rezerwacja czyszczenia

(kliknij w napis rezerwacja, aby zarezerwować termin online)

Nasze usługi

Suszenie

Dezynfekcja

Ozonowanie

Czyszczenie dywanów i wykładzin

Pranie materacy

Pranie tapicerki meblowej

Wypożyczalnia

kliknij w interesującą Cię usługę, aby poznać szczegóły

28 czerwca 2022
Przedmioty pokryte tapicerką tj. fotele samochodowe lub kanapa są w użytku prawie każdego dnia. Najczęściej kojarzą nam się z relaksem ale czasami też pośpiechem. Wypita
07 marca 2022
Jakiego środka użyć? Browning Treatment & Coffee Stain Remover Jak usunąć żółte i brązowe plamy powstałe przez różnego rodzaju zalania na materacu? Bawełna jest częstym
04 marca 2022
Plamy są różnymi zanieczyszczeniami, najczęściej są one spowodowane jedzeniem, innymi substancjami organicznymi, markerami... takie plamy da się usunąć o ile nie doszło do zmiany właściwości
17 lutego 2022
Jakiego środka użyć? All Fiber Textile Rinse Klienci często nie tylko chcą, aby ich dywan był czysty, ale żeby również był delikatny w dotyku po
12 lutego 2022
O świetle UV Jak może nam pomóc światło UV podczas czyszczenia tapicerki, wykładzin i dywanów? Promieniowanie UV ma właściwości bakteriobójcze, wirusobójcze - zabija wszelkiej maści

Z nami możesz czuć się bezpiecznie, jesteśmy ubezpieczeni od nieszczęśliwych wypadków!

Pracujemy na produktach

02 maja 2022

Pranie krzeseł olsztyn

Domyślna treść artykułu.

 

W każdym nowo utworzonym artykule pokaże się wpisany tutaj tekst. Wpisz więc tutaj domyślną treść nowego artykułu lub instrukcję dodawania nowego artykułu dla swojego klienta.

 

100% skuteczności w usuwaniu

codziennych zabrudzeń!

Używamy sprzętu, którego siła ssąca jest odpowiednia do wyssania brudu z wnętrza kanapy. Działamy chemicznie i fizycznie na materiał po to, aby wytrącić z niego cały brud. 

Twoje krzesła będą znowu nowe!

Przy codziennym użytkowaniu krzeseł ciężko uniknąć zabrudzeń po łapkach naszego pupila, który cały czas chcę być blisko nas, bądź dzieci, które przypadkowo chlapią jedzeniem. Wiemy z jakimi problemami się borykasz i znamy rozwiązania na nie! 

Za darmo zdezynfekujemy Twoje Krzesła!

Dezynfekcja przyda Ci się szczególnie w sytuacji zasikania materiału przez człowieka lub zwierzaka, ale również, gdy często używasz mebla i chcesz pozbyć się zarazków z jego powierzchni i wnętrza.

Krzesła do użytku zaraz po praniu.

Nie lubisz wilgoci, a poza tym chcesz szybko korzystać z krzeseł... nie ma problemu, wynajmij suszarkę u specjalisty po praniu, a twoje krzesła będą suche do dwóch godzin.

 

Boisz się, że plama nie zejdzie? Te plamy znikną!

Atrament, balsam do ciała, barwnik spożywczy, bejca, błoto, cacao, cola, czekolada, drink, dżem, farba (na bazie wody), farba olejna, guma do żucia, jajka, jedzenie dla niemowląt, kawa/herbata, kawa bezkofeinowa, kał, ketchup, klej, koktail, krem kosmetyczny, krew, lakier do paznokci, leki, lody, marker, masło, miód, mleko, mocz, musztarda, oliwa z oliwek, olej silnikowy, pasta do butów, piwo, pleść, pot, make-up, rdza, sadza, smoła/asfalt. smar, sok owocowy, sos, szminka, syrop na kaszel, tłuste jedzenie, trawa, tusz, wino, wosk, wymiociny. 

 

Bywają takie sytuacje, że nawet najsilniejsze środki chemiczne nie wywabią plamy, dzieje się tak gdy substancja na materiale zmieni właściwości fizyczne materiału.

Konkurencyjne ceny, zawsze ta sama jakość.

Pranie czy ozonowanie

Podczas naszej pracy Twoje mieszkanie i rodzina są w pełni bezpieczne!

Używamy sprawdzonej chemii oraz wiemy jakich ilości trzeba użyć, aby pranie było skuteczne i bezpieczne. Zabezpieczamy podłogę, aby po naszej pracy został taki sam porządek jaki zastaliśmy przychodząc do Państwa. Nie ma mowy o bałaganie! 

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Pobierz ebook za darmo

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 
E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

50 razy silniejsza dezynfekcja od chloru - ozonowanie.

Przyjemny zapach burzy po usłudze i pewność, że wszystkie drobnoustroje zostały zabite, to właśnie daje nam ozonowanie pomieszczeń i mebli. Oczyścić ozonem warto pomieszczenia, gdy właśnie wykonaliśmy remont, na co dzień przebywa w nim dużo ludzi lub materiał na meblach ma niepożądany zapach. Usługa ta jest szczególnie zalecana dla naszych klientów, którzy mają dzieci lub są alergikami. 

Prace przy ozonowaniu trwają od jednej do trzech godzin. Więcej o ozonowaniu dowiesz się z tego artykułu.

Wyślij
Wyślij
Twój numer został wysłany — dziękujemy!
Proszę wpisać numer telefonu!

Zostaw swój numer, 

porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Wyślij
Wyślij
Twój numer został wysłany — dziękujemy!
Proszę wpisać numer telefonu!

Zostaw swój numer, 

porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Rzuć okiem na nasze realizacje