kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Często spotykamy się z tym, że dzwonią do nas mamy małych brządców i skarżą się na problemy z trzymaniem moczu swoich dzieci. W przypadku maluszków do dwóch lat pampersy załatwiają sprawę, starsze dzieci do piątego roku życia sporadycznie popuszczą w łóżko i wtedy trzeba korzystać z usług firm sprzątających, co przy częstszych wypadkach może być kosztowne i problematyczne. 

 

Jak czyścić?

 

Najlepiej w tym wypadku sprawdzi się pranie ekstrakcyjne zasikanej powierzchni łóżka. W takim przypadku należy dodać do presprayu środka dezynfekującego na przykład Kill Odor Plus, następnie rozprowadzić go na obszar dwukrotnie większy niż widoczna jest plama. Dlaczego należy tak robić? Plama moczu widoczna na powierzchni pokazuje nam tylko to jak ubrudzona jest powierzchnia :). W środku mebla plama rozpływa się i średnica zabrudzenia jest większa niż widoczna na powierzchni. Chcesz samemu wyczyścić łóżko? Z tego artykułu dowiesz się jak to zrobić. Zapraszam również do skorzystania z naszych usług, przy pomocy profesjonalistów masz pewność, że problem zostanie rozwiązany na dobre!

 

Co zrobić, aby zapobiec takim wypadkom w przyszłości?

 

Znalazłem ciekawe rozwiązanie, które może polubić twoje dziecko, jest to całkiem ważna kwestia i do tego uchroni nas przed kolejnym czyszczeniem. Oto one!

 

 

Spodenki / Spódniczka 

 

 

Cena tego wynalazku to 30$ (około 120zł) łącznie z wysyłką i podatkiem. Rozmiary są dwa i mogą używać tego dzieci od wieku niemowlęcego do wieku dziesięciu lat. Tu załączam link do spodenek.

 

Ochraniacz Wodoodporny 

 

 

 

Istnieją również ochraniacze wodoodporne na materac, są one tańszą opcją a do tego zasłaniają całą powierzchnie do spania, takie rozwiązanie oferuje firma FDM - Fabryka Dobrych Materacy tu znajdziesz przykładowy produkt z tej kategorii.

 

Masz swoje sposoby na usuwanie moczu z łóżka bądź na zapobieganiu zalaniom? Podziel się tą informacją z nami w komentarzu. 😋

 

11 lutego 2022

Dziecko oddaje mocz na łóżko! 
Jak zapobiegać i czyścić?

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878