Browning Treatment 

P.O.G. Remover 

Kill Odor Plus 

Formula 429 

All Fiber Textile Rinse 

PreKleen Enzyme Soil Lifter 

Formula 90 

Enz-All 

Red X It 

Ink Exit 

Chemia - pomoże usunąć zabrudzenia

Kliknij w interesujący Ciebie środek, a dowiesz się co on usunie.

Kliknij w interesujący Ciebie środek, a dowiesz się

co on usunie.

Professional Spot Lifter 

×

Enz-All jest to pre-spray do syntetycznych materiałów, podstawa podczas czyszczenia, trzy miarki powinny starczyć na kanapę z codziennymi zabrudzeniami, jedzenie, picie itd.

×

Professional Spot Lifter pomoże nam podczas odplamiania wszystkich materiałów. Usuniemy nim krew, napoje bezalkoholowe, smary, oleje, smołę, kawę, herbatę, pasty do podłóg, proszek do tonera i wiele innych.

×

Formula 429 pomoże w usunięciu pleśni. Wydajność tego produktu jest zmienna, zależy ona od powierzchni i stopnia rozwinięcia grzyba.

×

PreKleen Enzyme Soil Lifter to pre-spray do materiałów naturalnych, takich jak wełna. Trzy miarki po 30g powinny starczyć na poradzenie sobie z codziennymi zabrudzeniami na kanapie

×

All Fiber Textile Rinse to środek do płukania naturalnych materiałów. 250ml powinno wystarczyć na wypłukanie kanapy. Można go użyć jako neutralizator środków o wysokim pH oraz detergentów.

×

Paint, Oil, Grease Remover usuwa plamy z farby, smaru, oleju, smoły, pasty do butów, długopisu, tuszu, markera, lakieru do paznokci, utlenionych związków oleistych itp. Przeznaczony do czyszczenia syntetycznych materiałów.

×

Browning Treatment & Coffee Stain Remover to gotowy do użycia odplamiacz do brązowych plam po kawie, herbacie, wodzie. To jedyny środek, który usuwa brązowe kręgi na bawełnianych materacach. 

×

Ink Exit to gotowy do użycia odplamiacz. Pomoże nam on usunąć zabrudzenia po atramencie, markerze, markerze permanentnym, flamastrach, olejach i smarach.

×

Red X It to gotowy do użycia odplamiacz tylko na sztucznych materiałach. Usuniemy nim sztuczne i naturalne barwniki po drinkach, izotonikach, napojach gazowanych, sokach owocowych, czewonym winie.

×

Formula 90 służy do płukania wszystkich materiałów, podstawa podczas czyszczenia, dwie miarki powinny starczyć na kanapę z codziennymi zabrudzeniami, jedzenie, picie itd. 

×

Kill Odor Plus jest to pre-spray, odplamiacz, neutralizator przykrych zapachów takich jak mocz do wszystkich materiałów. 250ml środka starczy na usunięcie odoru po zasikanym łóżku przez człowieka. 

kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

📞 799 770 878

Stawiasz na swoją pracę? Nie ma problemu! Wypożyczamy również sprzęt do czyszczenia tapicerki, wykładzin, dywanów. Zadzwoń lub napisz SMS, aby zarezerwować sprzęt. Jeśli będziesz chciał udzielimy Ci instrukcji jak z niego korzystać!

Wejdź w cennik aby zapoznać się z naszymi konkurencyjnymi cenami.

 

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy ebook z którego dowiesz się jak czyścić meble tapicerowane, wykładziny oraz dywany.

Pobierz ebook ►

Sprzęt możesz wynająć pisząc SMS bądź dzwoniąc na powyższy numer!

📞 799 770 878

28 czerwca 2022
Przedmioty pokryte tapicerką tj. fotele samochodowe lub kanapa są w użytku prawie każdego dnia. Najczęściej kojarzą nam się z relaksem ale czasami też pośpiechem. Wypita w biegu kawa lub niewinne, kameralne przyjęcie może być przyczyną
07 marca 2022
Jakiego środka użyć? Browning Treatment & Coffee Stain Remover Jak usunąć żółte i brązowe plamy powstałe przez różnego rodzaju zalania na materacu? Bawełna jest częstym składnikiem powierzchni materacy. Surowiec ten przez kontakt z wodą wytwarza
04 marca 2022
Plamy są różnymi zanieczyszczeniami, najczęściej są one spowodowane jedzeniem, innymi substancjami organicznymi, markerami... takie plamy da się usunąć o ile nie doszło do zmiany właściwości materiału, to znaczy zmiany barwy tkaniny. Sytuacje krytyczne, w których

Wypożyczalnia sprzętu

Szorowarka

Karcher Puzzi

Dysza do wykładzin

Suszarki

Odkurzacz kolumnowy

oraz inne akcesoria niezbędne do wykonania prac!

Santoemma SW15

Latarka UV

Venus - opryskiwacz
mało powierzchniowy 

Orion - opryskiwacz
 dużo powierzchniowy

Odkurzacz na sucho

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878

Co zrobić, aby zaoszczędzić 20zł na wynajmie odkurzacza piorącego?

 

1. Wypożycz odkurzacz.

2. Dodaj opinie na nasz temat w Google.

3. Zapłać mniej o 20zł i otrzymaj miarkę proszku gratis!

Wypożycz Karchera za 40zł!