Wypożycz Karchera za 40zł!

Co zrobić, aby zaoszczędzić 20zł na wynajmie odkurzacza piorącego?

 

1. Wypożycz odkurzacz.

2. Dodaj opinie na nasz temat w Google.

3. Zapłać mniej o 20zł i otrzymaj miarkę proszku gratis!

+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Odkurzacz kolumnowy Sebo 370elecronic, znacznie usprawni odkurzanie dywanów i wykładzin, dzięki elektronicznej szczotce. Wyposażony jest w rurę, która pozwoli dokładnie odkurzyć tapicerkę meblową i samochodową. 

×

Suszarka Dri-Pod pomoże Ci kilkukrotnie skrócić czas schnięcia tapicerki, dywanów i wykładzin. Suszenie jest szybsze gdy używasz kilku suszarek na raz.

×

Opryskiwacz Kwazar Venus - aplikator chemii pre-spray na tapicerkę, dywany i wykładziny. Niezbędny do pracy.

×

Wkrętarka Milwaukee m12 i szczotka K2 Brill - pomoże Ci rozbić brud na tapicerce, wykładzinie i dywanie.

×

Szorowarka Karcher BR 40/10 C -  wybija bród z dywanu lub wykładziny, niezbędne narzędzie przy praniu dużych, brudnych powierzchni wykładzin.

×

Dysza do dywanów i wykładzin NS270 - dedykowana do urządzenia santoemma SW15.

×

Santoemma Sabrina Maxi - ten odkurzacz piorący, doskonale poradzi sobie z praniem tapicerki meblowej i samochodowej. Idealne rozwiązanie do prania dywanów i wykładzin o powierzchni nawet 1000m². W zestawie jest dysza do wykładzin i dywanów NS300-M.

×

Santoemma SW15 - ten odkurzacz piorący, doskonale poradzi sobie z praniem tapicerki meblowej i samochodowej. Idealne rozwiązanie do prania dywanów i wykładzin o maksymalnej powierzchni 50m².

×

Karcher Puzzi 8/1 to odkurzacz piorący, świetnie poradzi sobie z praniem tapicerki meblowej i samochodowej. 

×

Santoemma SW15

Odkurzacz kolumnowy Sebo

Suszarka Dri-Pod

Dysza do wykładzin

Karcher Puzzi

To może Ci się przydać

Naciśnij na obrazek narzędzia aby dowiedzieć się w czym Ci pomoże dane narzędzie

Szorowarka BR 40/10C

Santoemma Sabrina Maxi

Kwazar Venus - opryskiwacz

Wkrętarka + szczotka do tapicerki

22 grudnia 2023
Oferujemy kompleksowe usługi czyszczenia wykładzin na terenie Polski, zapewniając wysoką jakość bez konieczności rezygnowania z jakości na rzecz oszczędności. Z naszym doświadczeniem, które trwa już 5 lat, gwarantujemy profesjonalne pranie wykładzin, korzystając z nowoczesnych urządzeń
19 listopada 2023
Suszenie tapicerki meblowej, materacy i wykładzin może przynieść wiele korzyści. Oto siedem zalet tego procesu: Zapobieganie rozmnażaniu mikroorganizmów: Suszenie tapicerki meblowej, materacy i wykładzin pomaga zapobiegać rozmnażaniu się bakterii, grzybów i roztoczy, co przyczynia się
16 lutego 2023
W utrzymaniu czystości naszych domów, czysta tapicerka, materace i wykładziny odgrywa kluczową rolę. Chociaż domowe sposoby czyszczenia mogą wydawać się wygodne i ekonomiczne, nie zawsze są one skuteczne w głębokim czyszczeniu i ochronie Twoich materiałów.

Wypożyczalnia sprzętu

Pobierz ebook ►

Stawiasz na swoją pracę? Nie ma problemu! Wypożyczamy również sprzęt do czyszczenia tapicerki, wykładzin, dywanów. Zadzwoń lub napisz SMS, aby zarezerwować sprzęt. Jeśli będziesz chciał udzielimy Ci instrukcji jak z niego korzystać!

Wejdź w cennik aby zapoznać się z naszymi konkurencyjnymi cenami.

 

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy ebook z którego dowiesz się jak czyścić meble tapicerowane, wykładziny oraz dywany.

📞 799 770 878

Wypożyczalnia sprzętu

Pobierz ebook ►

Stawiasz na swoją pracę? Nie ma problemu! Wypożyczamy również sprzęt do czyszczenia tapicerki, wykładzin, dywanów. Zadzwoń lub napisz SMS, aby zarezerwować sprzęt. Jeśli będziesz chciał udzielimy Ci instrukcji jak z niego korzystać!

Wejdź w cennik aby zapoznać się z naszymi konkurencyjnymi cenami.

 

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie darmowy ebook z którego dowiesz się jak czyścić meble tapicerowane, wykładziny oraz dywany.

📞 799 770 878

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Kill Odor Plus jest to pre-spray, odplamiacz, neutralizator przykrych zapachów takich jak mocz do wszystkich materiałów. 250ml środka starczy na usunięcie odoru po zasikanym łóżku przez człowieka. 

×

Formula 90 służy do płukania wszystkich materiałów, podstawa podczas czyszczenia, dwie miarki powinny starczyć na kanapę z codziennymi zabrudzeniami, jedzenie, picie itd. 

×

Red X It to gotowy do użycia odplamiacz tylko na sztucznych materiałach. Usuniemy nim sztuczne i naturalne barwniki po drinkach, izotonikach, napojach gazowanych, sokach owocowych, czewonym winie.

×

Ink Exit to gotowy do użycia odplamiacz. Pomoże nam on usunąć zabrudzenia po atramencie, markerze, markerze permanentnym, flamastrach, olejach i smarach.

×

Browning Treatment & Coffee Stain Remover to gotowy do użycia odplamiacz do brązowych plam po kawie, herbacie, wodzie. To jedyny środek, który usuwa brązowe kręgi na bawełnianych materacach. 

×

Paint, Oil, Grease Remover usuwa plamy z farby, smaru, oleju, smoły, pasty do butów, długopisu, tuszu, markera, lakieru do paznokci, utlenionych związków oleistych itp. Przeznaczony do czyszczenia syntetycznych materiałów.

×

All Fiber Textile Rinse to środek do płukania naturalnych materiałów. 250ml powinno wystarczyć na wypłukanie kanapy. Można go użyć jako neutralizator środków o wysokim pH oraz detergentów.

×

PreKleen Enzyme Soil Lifter to pre-spray do materiałów naturalnych, takich jak wełna. Trzy miarki po 30g powinny starczyć na poradzenie sobie z codziennymi zabrudzeniami na kanapie

×

Formula 429 pomoże w usunięciu pleśni. Wydajność tego produktu jest zmienna, zależy ona od powierzchni i stopnia rozwinięcia grzyba.

×

Professional Spot Lifter pomoże nam podczas odplamiania wszystkich materiałów. Usuniemy nim krew, napoje bezalkoholowe, smary, oleje, smołę, kawę, herbatę, pasty do podłóg, proszek do tonera i wiele innych.

×

Enz-All jest to pre-spray do syntetycznych materiałów, podstawa podczas czyszczenia, trzy miarki powinny starczyć na kanapę z codziennymi zabrudzeniami, jedzenie, picie itd.

×

Professional Spot Lifter 

Kliknij w interesujący Ciebie środek, a dowiesz się

co on usunie.

Kliknij w interesujący Ciebie środek, a dowiesz się co on usunie.

Chemia - pomoże usunąć zabrudzenia

Ink Exit 

Red X It 

Enz-All 

Formula 90 

PreKleen Enzyme Soil Lifter 

All Fiber Textile Rinse 

Formula 429 

Kill Odor Plus 

P.O.G. Remover 

Browning Treatment 

📞 799 770 878

Sprzęt możesz wynająć pisząc SMS bądź dzwoniąc na powyższy numer!