+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Rzuć okiem na nasze realizacje

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie tapicerki meblowej Katowice

Od wielu lat oferujemy klientom prywatnym i firmowym profesjonalne czyszczenie tapicerki meblowej w Katowicach. Wszelkie elementy materiałowe na kanapach, narożnikach, sofach, fotelach i krzesłach są szczególnie narażone na zabrudzenia i tylko fachowe pranie jest skutecznym sposobem na to, aby się ich pozbyć. Często próby usunięcia ich podejmowane w domu prowadzą do pojawienia się zacieków, przebarwień lub nawet sztywnienia tkaniny (efekt nieprawidłowo dobranych środków czyszczących). Zamiast więc eksperymentować, lepiej zlecieć to zadanie takim specjalistom jak my!

Czyszczenie tapicerki meblowej Katowice

Z racji tego, że plamy na tapicerce meblowej różnią się od siebie, aby ich nie utrwalić lub nie uszkodzić tkaniny, potrzebne jest zastosowanie właściwych środków czyszczących. Dlatego podczas czyszczenia korzystamy z wielu preparatów piorących i odplamiaczy, które są dedykowane do danych zastosowań. Część z nich usuwa np. plamy po sokach owocowych i warzywnych, inne tłuste lub po kawie i herbacie. Zanim jednak nastąpi ostateczne pranie tapicerki meblowej, sprawdzamy, czy określone preparaty nadają się do danego zabrudzenia, czy nie trzeba zastosować silniejszych i co się stanie z tkaniną po ich użyciu.

Pranie tapicerki meblowej

Gwarantujemy szybkie i dokładne czyszczenie tapicerki meblowej. Jeśli zależy Ci na tym, aby przywrócić jej estetyczny wygląd, skontaktuj się z naszą firmą. Dotrzemy pod każdy adres na terenie Katowic lub okolicznych miejscowości, który nam wskażesz! Przekonaj się, że działamy sprawnie i skutecznie, a ceny za pranie są bardzo atrakcyjne! Zapoznaj się ze szczegółową ofertą – chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Katowice

Śląsk

40-007 Katowice

Pranie tapicerki meblowej w Katowicach

Obsługujemy wszystkie dzielnice miasta osiedla oraz pobliskie miejscowości tzn. : 

Boże Dary, Brynów, Dąbrowa Górnicza, Janów Nikiszowiec, Kostuchna, Ligota, Lędziny, Murcki, Myśłowice, Nowa Ligota, Osiedle Tysiąclecia, Podlesie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Szopienice, Zarzecze, Zawodzie, Załęże ​

oraz inne okoliczne miejscowości.