+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Rzuć okiem na nasze realizacje

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej Łódź

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej Łódź

Jeśli chcesz efektywnie usunąć zabrudzenia z fotela, kanapy czy sofy, zleć czyszczenie tapicerki meblowej specjalistom! Nasza firma korzysta z odpowiedniego sprzętu i środków, obsługując klientów prywatnych i firmowych z Łodzi. Oferujemy pranie wielu powierzchni: materiałowych i skórzanych – stosujemy przy tym sprawdzone i skuteczne metody, a wyraźną różnicę widać praktycznie zaraz po wykonaniu usługi.

Pranie tapicerki meblowej Łódź

Zanim przystąpimy do czyszczenia tapicerki na meblach, wykonujemy próbę materiału, czyli sprawdzamy typ włókna i stabilność kolorów. Na podstawie tych informacji dobieramy rodzaj środków piorących o odpowiednim stężeniu oraz temperaturze. Nałożenie ich powoduje wstępne rozpuszczenie zabrudzeń i wyciągnięcie plam. Jeśli część z nich nadal nie schodzi, stosujemy odplamianie dedykowanymi do tego preparatami, a później je dokładnie wypłukujemy, aby na tkaninie czy skórze nie powstał żaden osad chemiczny. Zanim nastąpi pranie właściwe tapicerki meblowej, usuwamy z niej jeszcze m.in. wosk, gumy do żucia czy inne zaschnięte resztki jedzenia.

Czyszczenie tapicerki meblowej

Dzięki wcześniej wspomnianym zabiegom podczas ostatniego etapu czyszczenia pozbywamy się najgłębszych zabrudzeń i nie trzeba powtarzać tej czynności, czyli nadmiernie przemaczać mebla. Dogłębnie i pod ciśnieniem wypłukujemy resztki rozpuszczonego wcześniej brudu. Podczas prania powierzchni w temperaturze ok. 50-60 stopni nie uszkadza się materiału, a wszelkie roztocza są zabijane.

Warto cyklicznie wykonywać czyszczenie tapicerki meblowej – wtedy łatwiej będzie usunąć z niej wszelkie nieestetyczne plamy, kurz itd. Czekamy na Twoje zlecenie w Łodzi!

Łódź

Łódzkie

91-611 Łódź

Pranie i czyszczenie tapicerki meblowej w Łodzi

Obsługujemy wszystkie dzielnice tzn. : 

Bałuty, Dolina Łódki, Fabryczna, Grabiniec, Górna, Polesie, Retkinia, Widzew, Śródmieście ​

oraz inne okoliczne miejscowości.