+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Rzuć okiem na nasze realizacje

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie materacy w Radomiu

Trudno wyobrazić sobie sypialnię bez częstego usuwania kurzu, pyłu i roztoczy - właśnie taki efekt zagwarantuje czyszczenie materaca w Radomiu, które oferujemy w bardzo korzystnej cenie. Co więcej, jednorazowe odświeżenie tkaniny pokrowca nie wystarczy, a dezynfekcja powinna dotyczyć wszystkich jego elementów. Dlatego proponujemy abonament z dużą zniżką. Jeśli w zamówicie Państwo kilka wizyt naszej ekipy w ciągu roku, możecie zyskać upust nawet do 30 procent! Perfekcyjna czystość w sypialni przez cały czas za nieco więcej niż 2/3 ceny. Zapraszamy do zapoznania się z detalami naszej korzystnej oferty.

Czyszczenie materaca Radom

Używanie nawet najwygodniejszego łóżka to nie wszystko - dla własnego zdrowia i wygody należy kontrolować higienę oraz okresowo wykonać czyszczenie i pranie materacy. Jest to jeden z tych obiektów w mieszkaniu, na których najczęściej osadza się kurz i pył znajdujący się w powietrzu oraz rozmaite alergeny, nie wspominając o zawsze groźnych roztoczach. Dla alergika czyste łózko to absolutna konieczność! A jeśli nikt w domu nie ma uczulenia, o wiele zdrowiej śpi się na czystym podłożu. Dlatego oferujemy regularne pranie materacy w Radomiu w doskonałej cenie.

Pranie materaca

Używane przez nas produkty są całkowicie bezpieczne. Jeśli cenicie Państwo porządek i higieniczną czystość, warto zadbać o każdy detal, by utrzymać ten stan jak najdłużej. Niezależnie od zamówienia renowacyjnego czyszczenia przy pomocy pary i aktywnych środków chemicznych przyda się regularne trzepanie i wietrzenie materaca. Chętnie podpowiemy, jak na co dzień dbać o czyste powietrze i zdrowy sen w sypialni.

Radom

Praskiego pułku 3

26-600 Radom

Pranie i czyszczenie materacy w Radomiu

Obsługujemy wszystkie dzielnice i osiedla tzn. : 

Dzierzków, Glinice, Gołebiów, Kaptur, Planty, Południe, Ustronie, Zamłynie ​

oraz inne okoliczne miejscowości.