+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Dla wszystkich z Państwa, których niepokoją plamy, zabrudzenia i niezbyt przyjemny zapach w sypialni, proponujemy czyszczenie materaca w Łodzi z dojazdem do klienta. Gruntowne wypranie da pewność, że w sypialni nie będą się gromadzić groźne alergeny. Jednak pojedyncze odświeżenie może nie wystarczyć. Stan pokrowca pozwoli określić, jakich środków najlepiej użyć do jego gruntownego oczyszczenia, ale potem należy dbać o to regularnie. Dlatego proponujemy abonament na kilkukrotne wypranie materaca lub inne usługi w ciągu roku z dużą zniżką.

Czyszczenie materaca Łodź

Decydując się na wygodne łóżko, mogą zapewnić Państwo swoim bliskim nie tylko komfort snu, ale także czyste i bezpieczne powietrze. Utrzymanie całości w czystości będzie wymagać regularnego usuwania kurzu, nieprzyjemnych plam czy roztoczy. Dlatego polecamy pranie i czyszczenie materaca w Łodzi w bardzo atrakcyjnej cenie. Gwarantujemy higieniczną czystość, czyli usunięcie 100% zabrudzeń i alergenów. Sprawnie i dokładnie przeprowadzimy gruntowne zabiegi przywracające piękny i zdrowy sen wszystkim domownikom.

Pranie materacy

Zapraszamy do zamówienia profesjonalnej usługi czyszczenia z użyciem niezawodnego sprzętu i środków czystości, których nie można nabyć w zwykłej drogerii. Gwarantujemy doskonały efekt, dlatego musimy mieć pewność, że wszystkie użyte przez nas sposoby nie zawiodą i zapewnią Państwu 100% satysfakcji. Zdrowy sen wart jest zachodu, dlatego chętnie wesprzemy naszych Klientów utrzymaniu higienicznej czystości w szczególnym miejscu – sypialni, w której spędza się bardzo dużo czasu.

Łódź

Łódzkie

91-611 Łódź

Pranie i czyszczenie materacy w Łodzi

Pranie i czyszczenie materacy Łódź

Obsługujemy wszystkie dzielnice tzn. : 

Bałuty, Dolina Łódki, Fabryczna, Grabiniec, Górna, Polesie, Retkinia, Widzew, Śródmieście ​

oraz inne okoliczne miejscowości.

Rezerwacja

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rzuć okiem na nasze realizacje