+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie kanapy, sofy, narożnika Radom

Co jakiś czas warto odświeżyć tekstylne obicia mebli - dzięki naszym usługom pranie i czyszczenie kanapy w Radomiu lub okolicach można przeprowadzić sprawnie i z doskonałym skutkiem. Nie zadowalamy się powierzchownym zebraniem warstwy zanieczyszczeń. W naszym wykonaniu zamówiona usługa przebiega sprawnie i z doskonałym efektem. Używamy wyłącznie środków dla profesjonalistów i sprzętu, który umożliwia dogłębne usunięcie zabrudzeń, roztoczy i alergenów z tekstylnej powierzchni. Nasi pracownicy wykonują wszystkie czynności w miejscu wskazanym przez Klienta w umówionym terminie.

Pranie kanapy Radom

Dzięki temu możecie Państwo szybko i sprawnie pozbyć się problemu zszarzałych sof, kanap, narożników czy foteli. Co więcej, przestaną być one źródłem emisji alergizujących cząsteczek, co ma wpływ nie tylko na osoby uczulone, ale także na wszystkich domowników. Gruntowne czyszczenie i pranie sprawi, że mebel będzie wyglądał jak nowy, co pozwoli odmienić wygląd całego wnętrza. Jedynym kryterium jakości naszej pracy jest bezkompromisowa czystość, pełna higiena i zadowolenie klienta.

Czyszczenie kanapy

Zadowoleni klienci z Radomia i całego regionu chętnie wybierają opcję abonamentu. Dzięki niemu możecie Państwo powtórzyć czyszczenie kanapy lub dowolnego tapicerowanego mebla przez umówioną liczbę wizyt w całym roku. Efekt odświeżenia nie musi być jednorazowy i może obejmować także tekstylne okładziny na podłogach, dywany, materace i inne obiekty wyszczególnione w naszym katalogu. Co więcej, przy zamówieniu prania podczas 8 odwiedzin naszej ekipy w ciągu roku można uzyskać zniżkę nawet 30%.

Radom

Praskiego pułku 3

26-600 Radom

Czyszczenie kanapy i narożnika w Radomiu

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl