+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie kanapy, sofy, narożnika Łódź

Codzienne korzystanie z kanapy czy sofy sprawia, że z biegiem czasu gromadzi się na nich coraz więcej brudu, nierzadko również plam czy resztek jedzenia. Aby przywrócić im dawną czystość, warto wezwać fachowców takich jak my! Czyszczenie narożników w Łodzi oraz okolicznych miejscowościach to jedna z usług, jakie świadczymy dla osób prywatnych, firm czy instytucji. Pranie tego rodzaju mebli to doskonała okazja, aby pozbyć się też niewidocznych drobnoustrojów, które powodują nieprzyjemną woń, jak i zapachu moczu psa czy kota.

Czyszczenie kanapy Łódź

Proces czyszczenia kanapy zaczyna się od dokładnego odkurzenia całej powierzchni, która będzie prana. Kolejnym etapem jest dopasowanie odpowiedniego środka – zarówno do samego materiału, jak i rodzaju zabrudzeń. Po nim stosujemy preparat, który ma skutecznie rozpuścić plamy znajdujące się na meblu. Pranie kanap odbywa się tylko przy użyciu profesjonalnych produktów, bezpiecznych dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt. Następnie brud i zanieczyszczenia usuwamy za pomocą ekstrakcji, czyli natrysku i jednoczesnego odessania wody pod ciśnieniem.

Pranie kanap

Na tym nie kończy się czyszczenie kanap – pracownik najpierw sprawdza dokładnie, czy wszystkie zabrudzenia zostały usunięte, a jeśli okaże się, że nie – pozbywa się ich. Powierzchnie tego rodzaju mebli, na których na co dzień się śpi, wypoczywa czy przyjmuje gości, potrzebują odświeżenia nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim higienicznych. Dzięki regularnemu praniu narożników, kanap czy sof zmniejsza się także ryzyko alergii. Chętnie pomożemy Ci zadbać o Twoje umeblowanie w Łodzi!

Łódź

Beskidzka 70/3

91-611 Łódź

Pranie i czyszczenie narożnika w Łodzi

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Obsługujemy wszystkie dzielnice tzn. : 

Bałuty, Dolina Łódki, Fabryczna, Grabiniec, Górna, Polesie, Retkinia, Widzew, Śródmieście ​

oraz inne okoliczne miejscowości.