kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

Codzienne korzystanie z kanapy czy sofy sprawia, że z biegiem czasu gromadzi się na nich coraz więcej brudu, nierzadko również plam czy resztek jedzenia. Aby przywrócić im dawną czystość, warto wezwać fachowców takich jak my! Czyszczenie narożników w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach to jedna z usług, jakie świadczymy dla osób prywatnych, firm czy instytucji. Pranie tego rodzaju mebli to doskonała okazja, aby pozbyć się też niewidocznych drobnoustrojów, które powodują nieprzyjemną woń, jak i zapachu moczu psa czy kota.

Czyszczenie narożnika Kraków

Proces czyszczenia narożnika zaczyna się od dokładnego odkurzenia całej powierzchni, która będzie prana. Kolejnym etapem jest dopasowanie odpowiedniego środka – zarówno do samego materiału, jak i rodzaju zabrudzeń. Po nim stosujemy preparat, który ma skutecznie rozpuścić plamy znajdujące się na meblu. Pranie narożników odbywa się tylko przy użyciu profesjonalnych produktów, bezpiecznych dla dzieci, dorosłych oraz zwierząt. Następnie brud i zanieczyszczenia usuwamy za pomocą ekstrakcji, czyli natrysku i jednoczesnego odessania wody pod ciśnieniem.

Pranie narożników

Na tym nie kończy się czyszczenie narożnika – pracownik najpierw sprawdza dokładnie, czy wszystkie zabrudzenia zostały usunięte, a jeśli okaże się, że nie – pozbywa się ich. Powierzchnie tego rodzaju mebli, na których na co dzień się śpi, wypoczywa czy przyjmuje gości, potrzebują odświeżenia nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim higienicznych. Dzięki regularnemu praniu narożników, kanap czy sof zmniejsza się także ryzyko alergii. Chętnie pomożemy Ci zadbać o Twoje umeblowanie w Krakowie!

Kraków

Andrzeja Frycza-Modrzewskiego 3

31-216 Kraków

Pranie i czyszczenie narożnika w Krakowie

Pranie i czyszczenie kanapy, sofy, narożnika Kraków

Rezerwacja

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878