+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie kanapy, sofy, narożnika Katowice

Twoje domowe lub biurowe meble tapicerowane tracą swój estetyczny wygląd? Zamów u nas czyszczenie narożnika, kanapy lub sofy! Dotrzemy w każde miejsce na terenie Katowic lub jego okolic, aby usunąć wszelkie zabrudzenia, alergeny i plamy z tych przedmiotów oraz nadać im świeżości. Nieważne, jakim materiałem są obite, podjęte przez nas czynności nie zniszczą ich, a efektem będzie prawie nowy mebel. Przekonaj się, że oferowane przez nas pranie narożników i innych elementów wyposażenia jest skuteczne!

Pranie narożników Katowice

Metoda, którą stosujemy do prania narożników czy pozostałych mebli wypoczynkowych polega na dobraniu odpowiedniego środka piorącego oraz odplamiającego do rodzaju zastosowanego materiału obiciowego. Jeśli zachodzi taka konieczność, mocno zakurzone przedmioty lub takie, na których znajduje się np. spora warstwa sierści, najpierw odkurzamy. Po rozpuszczeniu brudu za pomocą specjalnego detergentu przystępujemy do czyszczenia narożnika, czyli wypłukania za pomocą urządzenia ekstrakcyjnego wszystkich zanieczyszczeń. Na koniec odbywa się kontrola wykonanej usługi i poprawienie niedopranych miejsc.

Czyszczenie narożnika

Ekstrakcyjne czyszczenie tapicerki narożnika, kanapy czy sofy pokrytych materiałami tekstylnymi umożliwia usunięcie wszelkich plam i nawet najsilniejszych zabrudzeń. Zlecenie fachowcom tej usługi pozwala przywrócić pierwotny i estetyczny wygląd przedmiotom codziennego użytku. Meble są gotowe do użycia po kilku lub kilkunastu godzinach od prania. Oferowane przez nas profesjonalne usuwanie zabrudzeń z kanap czy sof w Katowicach oraz okolicach to również sposób na to, aby zapewnić sobie na nich zdrowy wypoczynek i sen.

Katowice

Uniwersytecka 21

40-007 Katowice

Czyszczenie kanapy i narożnika w Katowicach

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Obsługujemy wszystkie dzielnice miasta osiedla oraz pobliskie miejscowości tzn. : 

Boże Dary, Brynów, Dąbrowa Górnicza, Janów Nikiszowiec, Kostuchna, Ligota, Lędziny, Murcki, Myśłowice, Nowa Ligota, Osiedle Tysiąclecia, Podlesie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Szopienice, Zarzecze, Zawodzie, Załęże ​

oraz inne okoliczne miejscowości.