+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Nawet najpiękniejsze obicia meblowe z czasem ulegają zabrudzeniu - pranie kanapy w Olsztynie przez naszych specjalistów pomoże w przywróceniu im pierwotnego blasku. Jeśli chcecie Państwo gruntownie odświeżyć swoją tapicerkę, zapraszamy do skorzystania z usług firmy z doświadczeniem. Przywracamy świetność i estetyczny wygląd fotelom, sofom, narożnikom i wersalkom, dzięki czemu będziecie mogli Państwo cieszyć się eleganckim wyglądem swoich pomieszczeń. Zapraszamy do współpracy także właścicieli firm i instytucji.

Pranie kanapy Olsztyn

Przed wykonaniem prac oczyszczających chętnie zapoznamy się z przesłanymi zdjęciami mebli, by jak najlepiej zaplanować odświeżenie, dobierając odpowiednie środki i metody działań. Zależy to przede wszystkim od rodzaju tkaniny i stopnia zabrudzenia. Pranie i czyszczenie kanapy wykonujemy w Olsztynie w miejscu wskazanym przez klienta. Nasi fachowcy przeprowadzą je sprawnie, dyskretnie i - co najważniejsze - zawsze z zauważalnym efektem. Po aplikacji specjalistycznego środka i oczyszczeniu meble znów będą wyglądać jak nowe.

Pranie i czyszczenie kanap

Gwarantujemy pełen profesjonalizm i skuteczne pozbycie się problemu zabrudzeń oraz nieestetycznego wyglądu mebli, które z biegiem czasu najczęściej tracą reprezentacyjne właściwości. Tkaniny obić meblowych są też miejscem, w którym lubią gnieździć się roztocza i alergeny. Po wyjściu naszej ekipy będziecie mogli Państwo na nowo cieszyć się każdym oddechem w powietrzu wolnym od zagrożeń mikrobiologicznych. Czyszczenie i pranie kanapy wykonujemy i z użyciem skutecznych środków higieny, które w dodatku są przyjazne użytkownikom pomieszczeń.

Olsztyn

Johanna Gottfrieda Herdera 8/3

10-691 Olsztyn

Pranie i czyszczenie kanapy w Olsztynie

Pranie i czyszczenie kanapy Olsztyn

Rezerwacja

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Obsługujemy wszystkie dzielnice i osiedla tzn. : 

Dajtki, Gutkowo, Jaroty, Kormoran, Nagórki, Osiedle Generałów, Osiedle Kętrzyńskiego, Osiedle Mazurskie, Osiedle Podgrodzie, Pieczewo, Zatorze, Zielona Górka ​

oraz inne okoliczne miejscowości.