+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Rzuć okiem na nasze realizacje

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie wykładzin Radom

Czas na kompleksowe porządki - proponujemy Państwu czyszczenie i pranie dywanów oraz wykładzin w Radomiu. Naszą ofertę wyróżnia dbałość o efekt. Większość zabrudzeń okładzin podłogowych i tekstyliów tkwi głęboko wewnątrz ich struktury. Naszym celem jest gruntowne wydobycie spomiędzy z splotów i włókien zalegających tam zanieczyszczeń, roztoczy i alergenów. Dzięki temu Państwa wnętrze odzyska dawny odświeżony wygląd i komfort użytkowania.

Dywany, wykładziny - pranie i czyszczenie

Cenimy czas naszych Klientów, dlatego działamy Według sprawdzonego modelu organizacji pracy. W umówionym terminie nasi specjaliści dotrą na wskazane miejsce, by sprawnie przeprowadzić pranie dywanów lub czyszczenie wykładzin. Stosujemy wyłącznie najskuteczniejsze środki higieny, dzięki którym zabieg jest dość szybki i nie sprawia domownikom większych kłopotów. Innowacyjny sprzęt do usuwania cząstek brudu, które aktywne preparaty odrywają od mikrowłókien, dopełnia dzieła. Dzięki nim prędko, lecz dokładnie poradzimy sobie z odświeżeniem tekstyliów na miejscu.

Radom - pranie dywanów i czyszczenie wykładzin: cennik

Kiedy tekstylia na podłodze ulegają zanieczyszczeniu na skutek nagłego zdarzenia, dotrzemy na miejsce najszybciej, jak to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą prania dywanów w Radomiu oraz cennikiem usług. Mamy nadzieję, że korzystne ceny skłonią Państwa do odświeżenia swojego wnętrza. Mimo regularnych porządków i dbania o higienę okładziny podłogowe zawsze chłoną rozmaite cząstki z powietrza oraz te, które są przenoszone na podeszwach obuwia czy domowych kapci. Dlatego ich okresowe odświeżanie to konieczność, której wymaga porządek i higiena.

Radom

Mazowieckie

26-600 Radom

Specjaliści wykonujący pranie wykładzin w Radomiu, nowoczesne metody czyszczenia

Obsługujemy wszystkie dzielnice i osiedla tzn. : 

Dzierzków, Glinice, Gołebiów, Kaptur, Planty, Południe, Ustronie, Zamłynie ​

oraz inne okoliczne miejscowości.