+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin Olsztyn

Jeśli zauważyliście Państwo, że tekstylia pod Waszymi stopami wymagają odświeżenia, polecamy skuteczne czyszczenie i pranie dywanów, które w Olsztynie i okolicy nasi fachowcy przeprowadzą we wskazanych pomieszczeniach. Bazujemy na skutecznych metodach z użyciem wydajnych środków i sprzętu oraz doświadczeniu pracowników. Proponujemy również stałe odwiedziny w miejscach, gdzie czyszczenie i pranie wykładzin na własną rękę przy pomocy konwencjonalnych środków może nastręczać wiele problemów. Oferujemy abonament na nasze usługi - przy zamówieniu więcej niż 8 wizyt możecie Państwo negocjować ponad 30% upustu.

Czyszczenie dywanów Olsztyn

Zapraszamy do jednorazowych zleceń i stałej współpracy nie tylko właścicieli prywatnych domów i mieszkań, ale także administratorów budynków publicznych i siedzib firm. Znamy doskonałe sposoby na gruntowne pranie i czyszczenie dywanów w Olsztynie. Używamy jedynie środków z linii dla profesjonalistów oraz nowoczesnych technologicznie myjek ciśnieniowych, odkurzaczy i urządzeń sprzątających. Nasze metody umożliwiają głębokie wnikanie preparatów do struktury tekstyliów, dzięki czemu przywrócimy świeżość wraz z doskonałym wyglądem nawet najbardziej zabrudzonym okładzinom podłogowym.

Pranie wykładzin

Wielu użytkowników rezygnuje z wykładzin tekstylnych na podłogę z powodu późniejszych kłopotów z utrzymaniem ich w czystości. Niesłusznie! To wyjątkowo przyjazne wykończenie należy do najtańszych, a jego późniejsze utrzymanie wcale nie musi być drogie dzięki zamówieniu profesjonalnego, regularnego prania. Potrafimy przywrócić miękkość nawet najbardziej udeptanej podłodze i utrzymać ją w takim stanie przez długi czas. Wystarczy zamówić abonament na nasze usługi - zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.

Olsztyn

Johanna Gottfrieda Herdera 8/3

10-691 Olsztyn

Pranie i czyszczenie dywanów w Olsztynie

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl