Obsługujemy wszystkie dzielnice tzn. : 

Bałuty, Dolina Łódki, Fabryczna, Grabiniec, Górna, Polesie, Retkinia, Widzew, Śródmieście ​

oraz inne okoliczne miejscowości.

+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin Łódź

Na nieuchronnie pojawiające się zabrudzenia na podłodze polecamy Państwu pranie i czyszczenie wykładzin w Łodzi oraz w okolicznych miejscowościach. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami sprzątającymi ze szczególnym uwzględnieniem odświeżania wyposażenia, obić i okładzin z materiału. Spośród wszystkich tekstyliów najszybciej brudzą się te, które znajdują się pod stopami, dlatego w pierwszej kolejności należy wziąć się za doprowadzenie ich do stanu higienicznej czystości.

Czyszczenie wykładzin w Łodzi

Nasze zabiegi odświeżające przeprowadzamy szybko, sprawnie i w bardzo korzystnych cenach. Czyszczenie wykładzin obejmuje nie tylko Łódź, ale także liczne miejscowości w regionie. Nie poddajemy ich jedynie powierzchownemu oczyszczaniu - nasze zadanie to głęboka penetracja struktury tkaniny i usunięcie drobinek brudu nagromadzonych głęboko wewnątrz niej. Gwarantujemy doprowadzenie podłogi do wyraźnie lepszego wyglądu - po zabiegach czyszczących i renowacyjnych wykładzina znów jest miękka, a nawet lekko puszysta w przypadku grubszych materiałów.

Pranie dywanów

Oferujemy również pranie dywanów przy pomocy nowoczesnych urządzeń i aktywnej chemii, która jest bezwzględna dla brudu i zupełnie nieszkodliwa dla użytkowników. Dzięki naszym zabiegom nawet najbardziej udeptane egzemplarze odzyskują dawną formę i na nowo stają się ozdobą wnętrz. Czyszczenie dywanów zgodnie z życzeniem przeprowadzamy w pomieszczeniach naszych Klientów, dzięki czemu ich przywrócenie do stanu świetności może odbyć się w sposób maksymalnie wygodny dla Państwa.

Łódź

Beskidzka 70/3

91-611 Łódź

Czyszczenie dywanów w Łodzi

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl