+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

rezerwacja terminu nie jest zobowiązująca,

daj nam zapoznać się z problemem 

Rezerwacja

Pranie dywanów i czyszczenie wykładzin Katowice

Bakterie, roztocza, kurz i brud można skutecznie usunąć, zlecając nam czyszczenie wykładzin. Jesteśmy firmą z Katowic specjalizującą się m.in. w wymienionej usłudze, a do prania dywanów używamy profesjonalnego sprzętu oraz skutecznych produktów. Czasami część zanieczyszczeń i drobinek dostaje się w głąb powierzchni. Tylko fachowcy wiedzą, w jaki sposób je stamtąd wyciągnąć i dysponują odpowiednimi środkami do realizacji tego celu.

Czyszczenie wykładzin Katowice

W wykładzinach czy dywanach może gromadzić się również sierść zwierząt, okruszki czy piasek. Ich profesjonalne czyszczenie umożliwia pozbycie się wszelkich zabrudzeń. Zanim przystąpimy do realizacji usługi, sprawdzamy materiał i strukturę powierzchni oraz dostosowujemy do nich i rodzaju zanieczyszczeń odpowiedni środek piorący. Ważne jest jego właściwe stężenie oraz temperatura. Większość używanych przez nas produktów pozwala na bezpieczne czyszczenie również naturalnych wykładzin i dywanów.

Dokładne rozpuszczenie brudu i odplamienie najtrudniejszych zabrudzeń, które nie rozpuściły się w poprzednim etapie, pozwala przejść do prania właściwego. Polega ono na wypłukaniu ich za pomocą ekstraktora, czyli urządzenia natryskowo-ssącego. Podczas czyszczenia wykładzin usuwane są wszelkie pozostałości po użytych środkach chemicznych.

Pranie dywanów

Ta usługa jest w pełni bezpieczna dla każdego materiału, z jakiego wykonany jest dywan. Czas jego schnięcia w zależności od wysokości i gęstości runa może wynosić od kilku do kilkunastu godzin. Profesjonalne czyszczenie wykładzin w Katowicach oraz okolicach dedykujemy klientom prywatnym i firmowym.

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl

Obsługujemy wszystkie dzielnice miasta osiedla oraz pobliskie miejscowości tzn. : 

Boże Dary, Brynów, Dąbrowa Górnicza, Janów Nikiszowiec, Kostuchna, Ligota, Lędziny, Murcki, Myśłowice, Nowa Ligota, Osiedle Tysiąclecia, Podlesie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Szopienice, Zarzecze, Zawodzie, Załęże ​

oraz inne okoliczne miejscowości.