kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji związanej z użytkowaniem bloga www.pranieposejdona.pl.

Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

Zapisz się na newsletter i dołącz do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga PraniePosejdona.pl :)

 

Plamy są różnymi zanieczyszczeniami, najczęściej są one spowodowane jedzeniem, innymi substancjami organicznymi, markerami... takie plamy da się usunąć o ile nie doszło do zmiany właściwości materiału, to znaczy zmiany barwy tkaniny.

 

Sytuacje krytyczne, w których nie można usunąć "zabrudzeń", to na przykład przebarwienie od słońca, taka sytuacje występuje, gdy jedna część kanapy stoi przy oknie a druga ze słońcem nie ma nigdy kontaktu. 

 

Kolejną sytuacją jest przebarwienie barwnikiem do ubrań, ubrania barwione są silnymi barwnikami, które zostawiają swój ślad na materiale permanentnie. Najczęściej taką sytuacje powodują dżinsy.

 

Niektóre zniszczenia materiału na pierwszy rzut oka wydają się plamami, w rzeczywistości mogą być to uszkodzenia spowodowane substancjami o wysokim pH lub bardzo niskim pH.

 

Plamy w zdecydowanej większości da się usunąć, przebarwień i zniszczeń niestety nie można usunąć. Poniżej podaje Ci listę rodzajów zabrudzeń, które da się usunąć.

 

Atrament, marker, tusz, barwnik spożywczy, cacao, dżem, jajka, ketchup, krem 

kosmetyczny, leki, trawa, tłuste jedzenie, kał, bejca, farba olejna, klej, pleśń, farba (na bazie wody), lakier do paznokci, olej silnikowy, pasta do butów, make-up, smoła/asfalt, smar, szminka, wosk, cola, kawa bezkofeinowa, kawa, sok owocowy, sos, wino, sos pomidorowy, herbata, drink, koktajl, lody, musztarda.

 

Jakaś substancja nie została wymieniona? Zadaj pytanie w komentarzu lub na czacie a udzielimy odpowiedzi na Twoje pytanie.

04 marca 2022

Możliwe jest usunięcie wszystkich plam?

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878