+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

20 grudnia 2021

Na zdjęciu widzimy słodziaka, którego oczy mogą sprawiać wrażenie bardzo niewinnego, nic bardziej mylnego, to właśnie koty bardzo często lubią oddać swój mocz na nasze meble.

Zwierzę domowe - takie jak kot, to nasz bardzo dobry przyjaciel jednak trzeba pielęgnować je, jak i wszystko dookoła nich.

 

Jak usunąć zapach moczu kota? Posiadając kota bardzo dobrze znamy woń jego moczu i wiemy, że jest to bardzo intensywny i nieznośny zapach. Zanim wytrenujemy kota po przez trening czystości, który nie raz bywa długą drogą, musimy radzić sobie z usuwaniem zapachu w jakikolwiek sposób. Takie plamy mogą powstać nie tylko na kafelkach, ale również na dywanach i materiale mebli co jest trudniejszą opcją. Jak zneutralizować zapach moczu z dywanu bądź kanapy? Pomogą nam w tym neutralizatory zapachu? Nie zawsze. Firma sprzątająca? W ostateczności. 

 

Różne środki w sprayu często pomogą nam chemicznie usunąć zapach oraz mocz z powierzchni na których nasz pupil oddał mało moczu bądź też materiał jest cienki. Kot oddający niewiele moczu na naszą poduszkę być może zrobił nam niewielką krzywdę, w wypadku, gdy możemy zdjąć pokrowiec, możemy go wyprać w pralce bądź użyć neutralizatorów, które znajdziemy na stronie sklepu zoologicznego Apetete

 

W przypadku głębszych zalania moczem w przypadku dywanów najlepiej sprawdzi się pranie dywanów metodą "na wskroś", bądź w przypadku delikatnych zabrudzeń pranie ekstrakcyjne, które możesz wykonać sam wypożyczając u nas sprzęt bądź, naszą usługę czyszczenia. Metoda prania ekstrakcyjnego również najlepiej się sprawdzi w wypadku zalania moczem różnego rodzaju kanap, foteli, wykładzin.

 

W przypadku chęci wypożyczenia odkurzacza piorącego zalecamy dokupić do niego chemie neutralizującą mocz o nazwie "Kill Odour Plus" o dokładne proporcje użycia zapytaj naszego doradcy po przez SMS bądź infolinie.

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 
E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl