+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Jak pozbyć się zapachu kociego moczu?

20 grudnia 2021
Przewodnik krok po kroku do usuwania zapachu kociego moczu z dywanu w domu

Na zdjęciu widzimy słodziaka, którego oczy mogą sprawiać wrażenie bardzo niewinnego, nic bardziej mylnego, to właśnie koty bardzo często lubią oddać swój mocz na nasze meble.

Zwierzę domowe - takie jak kot, to nasz bardzo dobry przyjaciel jednak trzeba pielęgnować je, jak i wszystko dookoła nich.

 

Jak usunąć zapach moczu kota? Posiadając kota bardzo dobrze znamy woń jego moczu i wiemy, że jest to bardzo intensywny i nieznośny zapach. Zanim wytrenujemy kota po przez trening czystości, który nie raz bywa długą drogą, musimy radzić sobie z usuwaniem zapachu w jakikolwiek sposób. Takie plamy mogą powstać nie tylko na kafelkach, ale również na dywanach i materiale mebli co jest trudniejszą opcją. Jak zneutralizować zapach moczu z dywanu bądź kanapy? Pomogą nam w tym neutralizatory zapachu? Nie zawsze. Firma sprzątająca? W ostateczności. 

 

Różne środki w sprayu często pomogą nam chemicznie usunąć zapach oraz mocz z powierzchni na których nasz pupil oddał mało moczu bądź też materiał jest cienki. Kot oddający niewiele moczu na naszą poduszkę być może zrobił nam niewielką krzywdę, w wypadku, gdy możemy zdjąć pokrowiec, możemy go wyprać w pralce bądź użyć neutralizatorów, które znajdziemy na stronie sklepu zoologicznego Apetete

 

W przypadku głębszych zalania moczem w przypadku dywanów najlepiej sprawdzi się pranie dywanów metodą "na wskroś", bądź w przypadku delikatnych zabrudzeń pranie ekstrakcyjne, które możesz wykonać sam wypożyczając u nas sprzęt bądź, naszą usługę czyszczenia. Metoda prania ekstrakcyjnego również najlepiej się sprawdzi w wypadku zalania moczem różnego rodzaju kanap, foteli, wykładzin.

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 
E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl