kontakt@pranieposejdona.pl

+48 737 773 074

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Przedmioty pokryte tapicerką tj. fotele samochodowe lub kanapa są w użytku prawie każdego dnia. Najczęściej kojarzą nam się z relaksem ale czasami też pośpiechem. Wypita w biegu kawa lub niewinne, kameralne przyjęcie może być przyczyną powstania plam, o których zapomnimy lub ich nie zauważymy. Właściciele zwierząt lub młodszych pociech na pewno wiele razy spotkali się z tym nieprzyjemnym problemem.

 

Materiał tapicerek często jest porowaty co nie ułatwia zadania dlatego trzeba pamiętać aby pozbyć się problemu od razy gdy go spostrzeżemy. Nie warto bagatelizować nieprzyjemnej woni zwłaszcza gdy nie mamy pewności jakie były okoliczności powstania zabrudzenia.

 

Na rynku powstało wiele produktów, które ułatwią walkę z tym problemem. Istnieją na szczęście domowe sposoby do których potrzebujemy produkty, które każdy znajdzie w swoim domu.

 

  • Dobra cyrkulacja powietrza

Zwłaszcza jeżeli zapach spowodowany jest wilgocią lub rozlanym płynem niezbędne jest dobre przewietrzenie wnętrza samochodu lub pomieszczenia.

 

  • Ryż

Rozsypany po materacu lub umieszczony w woreczku na fotelu świetnie pochłonie wilgoć.

 

  • Żwirek dla kota

Sprawdzi się nie tylko w kuwecie ale także jako skuteczny pochłaniacz zapachu i wilgoci. Rozsypanie go w miejscu plamy na kilka godzin możę zniwelować przykrą woń

 

  • Soda oczyszczona z olejkami eterycznymi

Sodę warto wymieszać z olejkami posiadającymi właściwości bakteriobójcze tj. olejek sosnowy lub z drzewa herbacianego. Rozsypaną i pozostawioną na godzinę z łatwością można usunąć odkurzaczem.

 

Najskuteczniejsze jednak jest skorzystanie z kompleksowych i profesjonalnych usług, możesz zamówić taką usługę na naszym serwisie. Powyższe metody nie będą skuteczne na bardziej rozległe lub wchłonięte głębiej plamy, gdyż działają one powierzchownie.

28 czerwca 2022

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z tapicerki?

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 737 773 074