+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Jak często prać tapicerkę meblową? 

22 listopada 2021
Proces prania wykładzin biurowych Pranie Posejdona - etapy czyszczenia

Jak często prać tapicerkę? To pytanie, które często pojawia podczas rozmowy z naszymi klientami. Jaka jest odpowiedź? To zależy. Dla zdrowia materiału lepiej nie prać częściej niż raz w roku, ale gdy mamy dzieci, zwierzęta, bądź osoby, które są chore brud pojawia się cyklicznie i czasami wymaga to natychmiastowej reakcji.

 

Zanieczyszczenia na materiale to nie tylko jedzenie i mocz, często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele zanieczyszczeń znajduję się w pozornie czystym materiale. Dla porównania podkoszulkia, którą nosimy 12 godzin, po takim czasie nadaje się ona już tylko do prania. Co jest w takim razie z kanapą na której siedzimy dwie godziny dziennie przez okrągły rok? Z tą świadomością niechętnie śpi się na wersalce u gości 😩.

 

Jeżeli posiadasz nowy mebel najlepiej zaimpregnuj materiał, będzie on odrzucał wodę oraz inne zanieczyszczenia aż do roku. Na zużytym materiale impregnat nie będzie już dawał takiego samego efektu i utrzyma się on znaczenie krócej, efekt może zniknąć nawet po dwóch tygodniach!

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Zapisz się na newsletter i dołącz do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga PraniePosejdona.pl :)

 
E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl