kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji związanej z użytkowaniem bloga www.pranieposejdona.pl.

Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się na newsletter i dołącz do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga PraniePosejdona.pl :)

 

Jak często prać tapicerkę? To pytanie, które często pojawia podczas rozmowy z naszymi klientami. Jaka jest odpowiedź? to zależy. Dla zdrowia materiału lepiej nie prać częściej niż raz w roku, ale gdy mamy dzieci, zwierzęta, bądź osoby, które są chore brud pojawia się cyklicznie i czasami wymaga to natychmiastowej reakcji. W sytuacji zasikania bądź ubrudzenia jedzeniem, nie musimy czyścić całego obicia, wystarczy czyszczenie punktowe, po co nadwyrężać materiał :)

 

Zanieczyszczenia na materiale to nie tylko jedzenie i mocz, często nie zdajemy sobie sprawy z tego jak wiele zanieczyszczeń znajduję się w pozornie czystym materiale. Dla porównania podam przykład podkoszulki, którą nosimy 12 godzin, bardzo często po takim czasie nadaje się ona już tylko do prania. Co jest w takim razie z kanapą na której siedzimy dwie godziny dziennie przez okrągły rok? Z tą świadomością mniej chętnie śpi się na wersalce u gości :)

 

Jeżeli posiadasz nowy mebel najlepiej zaimpregnuj materiał będzie on odrzucał wodę oraz inne zanieczyszczenia do roku, na zużytym materiale impregnat nie będzie już dawał takiego samego efektu utrzyma się on znaczenie krócej jego efekt może zniknąć nawet po dwóch tygodniach!

22 listopada 2021

Jak często prać tapicerkę meblową? 

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878