kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji związanej z użytkowaniem bloga www.pranieposejdona.pl.

Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

Zapisz się na newsletter i dołącz do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga PraniePosejdona.pl :)

 

Jakiego środka użyć? All Fiber Textile Rinse

 

Klienci często nie tylko chcą, aby ich dywan był czysty, ale żeby również był delikatny w dotyku po zabiegu prania. W tym pomoże nam kwaśna płukanka, jest ona bezpieczna dla dywanów syntetycznych jak i naturalnych, posiada odczyn kwaśny na poziomie 2,5-3,5 pH. 

                                    

Co jest wyjątkowego w tym płynie do ekstrakcji? Różni się on od zdecydowanej większość środków tym, że posiada odczyn kwaśny przez co zupełnie inaczej reagują z nim materiały, właśnie dzięki niskiemu pH możemy po czyszczeniu cieszyć się znowu miękką tapicerką czy też dywanem. Dla niektórych nazwa kwas kojarzy się z intensywnym zapachem, w tym wypadku zapach jednak jest bardzo delikatny, więc nie ma się co obawiać, że dywan po praniu będzie testował wytrzymałość naszych nozdrzy. Wiesz już co warto użyć kiedy chcesz dodać tą niesamowicie miłą właściwość dla materiału. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić jak All Fiber Textile Rinse reaguje z kolorem dywanu bądź tapicerki w niewidocznym miejscu, zawsze lepiej dmuchać na zimne.

 

Więcej informacji o samym produkcie znajdziesz tu.

 

Masz pytania? Zadawaj je w komentarzu lub na czacie 😋.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 lutego 2022

Co zrobić, aby dywan po praniu był miękki?

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878