+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Co zrobić, aby dywan po praniu był miękki?

17 lutego 2022
Przewodnik krok po kroku do usuwania zapachu kociego moczu z dywanu w domu

Jakiego środka użyć? All Fiber Textile Rinse

 

Klienci często nie tylko chcą, aby ich dywan był czysty, ale żeby również był delikatny w dotyku po zabiegu prania. W tym pomoże nam kwaśna płukanka, jest ona bezpieczna dla dywanów syntetycznych jak i naturalnych, posiada odczyn kwaśny na poziomie 2,5-3,5 pH. 

                                    

Co jest wyjątkowego w tym płynie do ekstrakcji? Różni się on od zdecydowanej większość środków tym, że posiada odczyn kwaśny przez co zupełnie inaczej reagują z nim materiały, właśnie dzięki niskiemu pH możemy po czyszczeniu cieszyć się znowu miękką tapicerką czy też dywanem. Dla niektórych nazwa kwas kojarzy się z intensywnym zapachem, w tym wypadku zapach jednak jest bardzo delikatny, więc nie ma się co obawiać, że dywan po praniu będzie testował wytrzymałość naszych nozdrzy. Wiesz już co warto użyć kiedy chcesz dodać tą niesamowicie miłą właściwość dla materiału. Pamiętaj jednak, aby sprawdzić jak All Fiber Textile Rinse reaguje z kolorem dywanu bądź tapicerki w niewidocznym miejscu, zawsze lepiej dmuchać na zimne.

 

Więcej informacji o samym produkcie znajdziesz tu.

 

Masz pytania? Zadawaj je w komentarzu lub na czacie 😋.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 
E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl