kontakt@pranieposejdona.pl

+48 737 773 074

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Pranie wykładzin jest często pomijaną przez właścicieli obiektów czynnością podczas wykonywania prac sprzątających. Mogłoby się wydawać, że pranie wykładziny należy do czysto estetycznych zabiegów, ale tak nie jest!

 

  • Czysta wykładzina wprowadza profesjonalny charakter biura. Bardzo często po zimie wykładzina jest bardzo brudna. Pracownik czy to gość biura, bardzo często wchodzi w butach do naszego biura, nawet najlepiej wytarta podeszwa zostawi mały ślad na wykładzinie. Chodzenie w butach po wykładzinie sprawia, że powstają czarne plamy, które źle działają na wyobraźnie klienta.

 

  • Zadbana wykładzina to przyjemniejsze miejsce pracy. Porządek wokół sprawia, że praca nabiera harmonii, a przestrzeń pozwala skupić się nam na pracy, bez zbędnych rozpraszaczy. Pranie wykładziny wpływa pozytywnie na jakość pracy w biurze oraz na satysfakcje ze spędzonego tam czasu.

 

  • Co najważniejsze czysta wykładzina wpływa znacznie na jakość powietrza. Wykładziny jak i dywany są świetnymi bankami kurzu i brudu. Doskonale to widać w momencie gdy zaczynamy trzepać dywan po dłuższym czasie. Nawet gdy trzepiemy dywan nie wszystko z niego wyjdzie. Dlaczego? Zbite włosie w dywanie jak i w wykładzinie tworzą skupiska kurzu. Całe zanieczyszczenie - kurz zbiera się nie na samej powierzchni, ale we wnętrzu wykładziny. Po przez pranie ekstrakcyjne wykładziny mamy możliwość dostania się do głębokiego brudu. Jedynie w taki sposób możemy usunąć możliwie największą ilość roztoczy, które bardzo negatywnie wpływają na alergików.

 

Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu oraz estetyce pomieszczenia i wypierz wykładzinę w swoim domu lub biurze :)

14 grudnia 2021

Pranie wykładzin biurowych – warto?

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 737 773 074