+48 799 770 878

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

Pranie wykładzin biurowych – warto?

14 grudnia 2021

Pranie wykładzin jest często pomijaną przez właścicieli obiektów czynnością podczas wykonywania prac sprzątających. Mogłoby się wydawać, że pranie wykładziny należy do czysto estetycznych zabiegów, ale tak nie jest!

 

  • Czysta wykładzina wprowadza profesjonalny charakter biura. Bardzo często po zimie wykładzina jest bardzo brudna. Pracownik czy to gość biura, bardzo często wchodzi w butach do naszego biura, nawet najlepiej wytarta podeszwa zostawi mały ślad na wykładzinie. Chodzenie w butach po wykładzinie sprawia, że powstają czarne plamy, które źle działają na wyobraźnie klienta.

 

  • Zadbana wykładzina to przyjemniejsze miejsce pracy. Porządek wokół sprawia, że praca nabiera harmonii, a przestrzeń pozwala skupić się nam na pracy, bez zbędnych rozpraszaczy. Pranie wykładziny wpływa pozytywnie na jakość pracy w biurze oraz na satysfakcje ze spędzonego tam czasu.

 

  • Co najważniejsze czysta wykładzina wpływa znacznie na jakość powietrza. Wykładziny jak i dywany są świetnymi bankami kurzu i brudu. Doskonale to widać w momencie gdy zaczynamy trzepać dywan po dłuższym czasie. Nawet gdy trzepiemy dywan nie wszystko z niego wyjdzie. Dlaczego? Zbite włosie w dywanie jak i w wykładzinie tworzą skupiska kurzu. Całe zanieczyszczenie - kurz zbiera się nie na samej powierzchni, ale we wnętrzu wykładziny. Po przez pranie ekstrakcyjne wykładziny mamy możliwość dostania się do głębokiego brudu. Jedynie w taki sposób możemy usunąć możliwie największą ilość roztoczy, które bardzo negatywnie wpływają na alergików.

 

Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu oraz estetyce pomieszczenia i wypierz wykładzinę w swoim domu lub biurze :)

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Wszystkie informację dotyczące ochrony danych osobowych przetwarzanych w ramach kontaktu z nami, w tym za pomocą niniejszego formularza znajdziesz w zakładce. Polityka prywatności Wskazaliśmy tam między innymi, że administratorem danych jest Fundacja Firma Dla Każdego z siedzibą w Warszawie ul. Lwowska 5/15, 00-660 Warszawa., NIP: 52 52 625 624.

Pobierając e-booka wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu email dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji.

Pobierz za darmo ebook

 

"Jak skutecznie czyścić tapicerkę meblową metodą prania ekstrakcynego?"

 
E-mail
Imię
Jak chcesz użyć swojej widzy?
Pobierz
Pobierz
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie
wymagane pola!

KONTAKT

INFORMACJE

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

zaloguj

regulamin

polityka prywatności

+48 799 770 878

kontakt@pranieposejdona.pl