kontakt@pranieposejdona.pl

+48 799 770 878

polityka prywatności

regulamin

zaloguj

jakosc@pranieposejdona.pl

jakosc@pranieposejdona.pl

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

INFORMACJE

KONTAKT

Silny oraz cieszący się popularnością prespray, zawierający enzymy proteolityczne do usuwania najtrudniejszych zabrudzeń białkowych.
Superwydajny, najtańszy w użyciu detergent na rynku. Doskonały do profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
Silnie skoncentrowany i wysoce skuteczny środek czyszczący i dezodoryzujący. Może być stosowany jako prespray,

Zapisując się do newslettera wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail dla celów informacyjnych, marketingowych oraz komunikacji związanej z użytkowaniem bloga www.pranieposejdona.pl.

Wyślij
Wyślij
Zapisałeś się — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisz się na newsletter i dołącz do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga PraniePosejdona.pl :)

 

Pranie wykładzin jest często pomijaną przez właścicieli obiektów czynnością podczas wykonywania prac sprzątających. Mogłoby się wydawać, że pranie wykładziny należy do czysto estetycznych zabiegów, ale tak nie jest!

 

  • Czysta wykładzina wprowadza profesjonalny charakter biura. Bardzo często po zimie wykładzina jest bardzo brudna. Pracownik czy to gość biura, bardzo często wchodzi w butach do naszego biura, nawet najlepiej wytarta podeszwa zostawi mały ślad na wykładzinie. Chodzenie w butach po wykładzinie sprawia, że powstają czarne plamy, które źle działają na wyobraźnie klienta.

 

  • Zadbana wykładzina to przyjemniejsze miejsce pracy. Porządek wokół sprawia, że praca nabiera harmonii, a przestrzeń pozwala skupić się nam na pracy, bez zbędnych rozpraszaczy. Pranie wykładziny wpływa pozytywnie na jakość pracy w biurze oraz na satysfakcje ze spędzonego tam czasu.

 

  • Co najważniejsze czysta wykładzina wpływa znacznie na jakość powietrza. Wykładziny jak i dywany są świetnymi bankami kurzu i brudu. Doskonale to widać w momencie gdy zaczynamy trzepać dywan po dłuższym czasie. Nawet gdy trzepiemy dywan nie wszystko z niego wyjdzie. Dlaczego? Zbite włosie w dywanie jak i w wykładzinie tworzą skupiska kurzu. Całe zanieczyszczenie - kurz zbiera się nie na samej powierzchni, ale we wnętrzu wykładziny. Po przez pranie ekstrakcyjne wykładziny mamy możliwość dostania się do głębokiego brudu. Jedynie w taki sposób możemy usunąć możliwie największą ilość roztoczy, które bardzo negatywnie wpływają na alergików.

 

Nie oszczędzaj na swoim zdrowiu oraz estetyce pomieszczenia i wypierz wykładzinę w swoim domu lub biurze :)

14 grudnia 2021

Pranie wykładzin biurowych – warto?

Pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, sof, kanap i narożników, materacy | Pranie Posejdona

+48 799 770 878